top of page
kódování

Stále něco nového

Je čas na změnu. Je čas na vlastní mobilní aplikaci.

Každý den pro vás vyvíjíme nové funkce a možnosti do vašich mobilních aplikací. Sledujeme nové trendy, posloucháme vaše nápady, vymýšlíme praktická řešení. Pak to všechno dáme dohromady a neustále díky tomu vznikají nové a nové věci, které můžete využívat ve svých aplikacích.

Našli jste mezi novinkami něco, co ve své appce ještě nemáte? Ozvěte se na naši zákaznickou podporu a řekněte si o vylepšení. Rádi vám vaši aplikaci nastavíme.

mobilni_aplikace_chytre_zpravy.jpg
mobilni_aplikace_lepsi_notifikace.jpg

únor

Vylepšení notifikací

Notifkační zprávy toho umí zase více. Ž kromě notifikačních zpráv můžete posílat i e-maily a sms zprávy, už víte. Nyní ale můžete své notifikační zprávy obohatit o přidání obrázků, zvukové stopy nebo rovnou videa. Případně připojit pdf dokument. Samozřejmě nehledě na to, zda zprávu posíláte z administračního studia nebo rovnou z aplikace své samosprávy. Zasílání zpráv pro Vás budeme dále vylepšovat.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_prosec.jpg
mobilni_aplikace_cermna_nad_orlici.jpg

leden

Chytré zpravodaje

Přehledné nejen pro seniory. Stačí ťuknout prstem na kterýkoliv článek a otevřete si jeho detail pro příjemné čtení. Chytré prohlížení vašeho zpravodaje zvedne jeho čtenost a ušetří náklady na tisk.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_mlady_smolivec.jpg
mobilni_aplikace_trebechovice_pod_orebem.jpg
mobilni_aplikace_chytre_cteni.jpg
mobilni_aplikace_zpravodaj_v_aplikaci.jpg

2023

mobilni_aplikace_statistika.jpg
mobilni_aplikace_statistiky.jpg

prosinec

Nové statistiky

Mějte přehled, jak je Vaše mobilní aplikace využívaná. Počty a statistika odeslaných notifikací, sms i mailů je samozřejmostí. Ale můžete sledovat i využití jednotlivých tlačítek, návštěvnost každé stránky nebo celkovou četnost otevírání mobilní aplikace. Jednoduše Vám pak můžeme upravit aplikaci tak, aby nabízela primárně to, co uživatele zajímá.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_mnisekpodbrdy.jpg
mobilni_aplikace_manetin.jpg

listopad

Rozesílání sms a e-mailů

Posílat notifikační zprávy už můžete. Nyní jsme pro Vás připravili možnost obohacení o informovanost pomocí sms zpráv a e-mailů. Zasílání zpráv a upozornění máte již nyní kompletně pro všechny.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_konarovice.jpg
mobilni_aplikace_knoviz.jpg
mobilni_aplikace_sms.jpg
mobilni_aplikace_mail.jpg
mobilni_aplikace_mapa.jpg
mobilni_aplikace_mapa_studio.jpg

říjen

Interaktivní nahlašovací mapa

Rozbitá lampa, černá skládka či jiný důvod k nahlášení. Každý občan může rychle a snadno z aplikace nahlásit aktuální podnět. Každému podnětu lze aktualizovat stav. Vznikne tak přehledná mapa všeho, co samospráva pro občany dělá. Map může být v mobilní aplikaci více.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_marianskelazne.jpg
mobilni_aplikace_loucovice.jpg

září

Placené sekce

Máte obsah, ke kterému bude mít uživatel přístup až po zaplacení členství? Žádný problém. Vše nastavíme, zvolíte si cenu, nasadíme placený obsah a můžete mít aplikaci rozdělenou na část přístupnou všem a část placenou.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_zbiroh.jpg
mobilni_aplikace_unhost.jpg
mobilni_aplikace_placene_clenstvi.jpg
mobilni_aplikace_apple_pay_google_pay.jpg
mobilni_aplikace_online_chat.jpg
mobilni_aplikace_online_chat2.jpg

srpen

Online chat

Pište si nebo přeposílejte dokumenty s uživateli mobilní aplikace. Kdykoliv a odkudkoliv. Snadno z appky. Stačí si aktivovat funkci online chatu. S chatem nemusíte být hned online. Tuto funkci můžete mít nastavenu i formou zanechání zpráv od uživatelů, na které budete jednou za čas reagovat.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_chynov.jpg
mobilni_aplikace_hajuduchcova.jpg

červenec

Hlášení a notifikace z aplikace

Notifikace jsou nedílnou součástí mobilní aplikace. Nemusít je však vždy jen psát a ani není potřeba mít u sebe počítač nebo se přihlašovat do žádného administračního rozhraní. Odteď můžete vyřizovat notifikační zprávy přímo ze své mobilní aplikace. Nechcete-li je psát, taky nevadí. Jednoduše stisknete nahrávání a uživatelům pošlete formou notifikace zvukovou nahrávku.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_cernydul.jpg
mobilni_aplikace_horniredice.jpg
mobilni_aplikace_notifikacni_zpravy.jpg
mobilni_aplikace_notifikace.jpg
mobilni_aplikace_kviz.jpg
mobilni_aplikace_anketa.jpg

červen

Kvízy

Znalostní kvíz nebo anketa jsou nyní v mobilní aplikaci zase o něco lepší a snadnější. Dejte si do své aplikace anket, kolik potřebujete. Přidejte třeba kvíz a výsledky si v rámci svého účtu můžete třeba vyexportovat do tabulky. Automatické vyhodnocení kvízu a náhled do statistik jsou samozřejmostí.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_usobi.jpg
mobilni_aplikace_ostretin.jpg

květen

Vylepšení interaktivní mapy

Mapu ve své aplikaci můžete mít již delší dobu. Nyní je ale mnohem chytřejší a variabilnější. Umí fulltextově vyhledávat, filtrovat pomocí štítků, vyhledat nejbližší bod nebo i měnit svůj podklad. Mapa už také v aplikaci není pouze jedna. Teď už můžete mít v aplikaci map, kolik budete chtít. Třeba mapu laviček či kontejnerů pro občany nebo turistickou mapu místních cílů či gastronomie.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_zlonice.jpg
mobilni_aplikace_straznadnisou.jpg
mobilni_aplikace_interaktivni_mapy.jpg
mobilni_aplikace_mapy.jpg
mobilni_aplikace_rss_feed.jpg
mobilni_aplikace_rss.jpg

duben

Napojení přes RSS

Používáte na svém webu na novinky, úřední desku nebo cokoliv jiného RSS? Výborně! Nyní můžete tento obsah snadno, rychle a automaticky natáhnout do mobilní aplikace a vše bude stále aktuální ve stylu appky bez nutnosti jakékoliv úpravy.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_horin.jpg
mobilni_aplikace_svatyjanpodskalou.jpg

březen

Preferenční notifikace

Další vylepšení notifikací pro vaši mobilní aplikaci. Nyní si můžete přednastavit jakékoliv oblasti zájmu. Například kultura, sport, doprava aj. nebo třeba části města nebo něco úplně jiného. Uživatel si v aplikaci zvolí, co jej zajímá. Při odesílání nebo plánování notifikací tak posíláte buďto na všechny nebo na jednotlivé oblasti. Každý je tak informován o tom, co ho zajímá.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_lodenice.jpg
mobilni_aplikace_stehelceves.jpg
mobilni_aplikace_preferencni_notifikace.jpg
mobilni_aplikace_notifikace.jpg
mobilni_aplikace_multijazycnost.jpg
mobilni_aplikace_vice_jazyku.jpg

únor

Multijazyčnost

Umíme jazyky! Je to tady. Vaše aplikace se nyní může naučit jakémukoliv světovému jazyku. Máte zahraniční turisty? Z německa? Výborně. Přidáme do vaší mobilní aplikace německou variantu. Uživatel si snadno přepne jazyk, který preferuje. Samozřejmě stačí jednou. Při každé další návštěvě aplikace se mu již načte varianta v jeho jazyce.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_cimelice.jpg
mobilni_aplikace_malovice.jpg

leden

Spuštění nového studia a aplikace

Je to tady. Připravili jsme pro vás nové studio, ve kterém odteď budete moci pracovat se svou mobilní aplikací. Vše je rychlejší a mnohem přehlednější. Navíc jsme pro vás hned do začátku přichystali nové funkce a nové grafické možnosti. Ale pozor, toto je teprve začátek. Každý den vyvíjíme, aby bylo vaše studio i aplikace pořád lepší a lepší.

Nové samosprávy

mobilni_aplikace_dolnizalezly.jpg
mobilni_aplikace_postrizin.jpg
mobilni_aplikace_vyvoj.jpg
mobilni_aplikace_tvorba.jpg
bottom of page