top of page

Mobilní aplikace
Úvěrové Centrum Reality

Pomáháme Vám plnit vaše sny.

Úvěrové Centrum Reality přináší komplexní řešení pro vaše finanční, realitní a pojišťovací potřeby. S naší aplikací získáte snadný přístup k široké škále služeb:

Finanční služby:
Nabízíme financování bydlení, refinancování, bankovní půjčky a konsolidaci úvěrů. S naší pomocí můžete snadno získat potřebné finance a optimalizovat své splátky.

Realitní služby:
Hledáte nový domov nebo plánujete pronájem nemovitosti? Naše aplikace vám pomůže najít to, co hledáte, a navíc poskytuje právní služby spojené s nákupem či pronájmem.

Pojišťovací služby:
Zajišťujeme kompletní pojištění pro vaše auto, domácnost, stavbu, odpovědnost, úraz i životní situace. S naší aplikací máte možnost snadno spravovat všechny své pojistné smlouvy.

Refinancování:
Blíží se termín ukončení fixace hypotéky? Máte více úvěrů na bydlení a potřebujete jednodušeji spravovat své platby? S námi je to možné.

Půjčky a konsolidace:
Chcete snížit měsíční splátky? Potřebujete získat peníze na auto nebo jiné potřeby? Naše aplikace vám pomůže získat přehled a najít optimální řešení.

Financování bydlení:
Potřebujete úvěr na koupi nového bytu, domu nebo pozemku? Nebo možná na rekonstrukci? S naší aplikací můžete snadno porovnat nabídky a najít nejvýhodnější řešení.

hedgeshop.png
uverove_centrum_reality_01.png

Stahujte zdarma z Google Play a App Store.

uverove_centrum_reality_qr.png
hedgeshop.png
uverove_centrum_reality_03.png
uverove_centrum_reality_02.png

Sjednocení informačních
a prezentačních kanálů do jedné aplikace.

Okamžitá informovanost zákazníků.

Novinky, informace a kompletní kontakty přehledně v telefonu.

Navigace na pobočky a prodejny.

poweredMedium.png
bottom of page