top of page

Administrační Studio

Posílejte notifikační zprávy, upravujte obsah, využívejte funkce, sledujte statistiky.

Z počítače nebo telefonu. Kdykoliv a kdekoliv.

Snadno ze svého Studia.

mobilni_aplikace_studio.jpg

Studio

Přehledné rozhraní pro správu Vaší mobilní aplikace. Snadná orientace mezi jednotlivými stránkami a funkcemi. Pracujte s aplikací z počítače i telefonu.

mobilni_aplikace_notifikace_z_aplikace.jpg

Notifikační zprávy

Notifikace můžete posílat opravdu odkudkoliv. Z počítače nebo z telefonu přes administrační studio nebo posílejte zprávy i audiozprávy přímo ze své mobilní aplikace.

mobilni_aplikace_notifikace.jpg

Editor

Praktický editor pro úpravu jakékoliv stránky Vaší mobilní aplikace. Upravujete to, co vidíte. Změny jsou okamžité a široká škála možností Vám umožní stylově a rychle změnit jakýkoliv obsah Vaší mobilní aplikace. Kdykoliv potřebujete.

mobilni_aplikace_editor.jpg
mobilni_aplikace_statistiky.jpg

Statistika

Statistiky na pár kliknutí. Z telefonu nebo počítače můžete sledovat hned několik typů statistik. Počet uživatelů, využití jednotlivých stránek či tlačítek, statistický graf notifikačních zpráv a mnoho dalšího.

mobilni_aplikace_statistika.jpg
mobilni_aplikace_sprava_stranky.jpg

Správa obsahu

Práce s výsledky formulářů a kvízů, zasílání notifikací, úprava obsahu a další možnosti jsou opravdu jednoduché. Díky přehlednému administračnímu studiu to pro Vás bude hračka.

A nezapomeňte...

Všechny úpravy, změny, nové funkce a další za Vás rádi uděláme v rámci naší zákaznické podpory. Stačí zaslat požadavky na mobilniaplikace@appsisto.com.

bottom of page