top of page

Sales manager

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na post sales manager.

Jsme progresivní technologická firma, která má tak ultimátní produkt, že ho nestíhá prodávat. Proto potřebujeme novou sílu do našeho salesu. Už šest let spravujeme mobilní aplikace firmám a organizacím. Od minulého roku jsme rozšířili naše služby i mezi města a obce v České republice a portfolio nám rychle roste. Pokud vás zajímá obchodní práce v onlinu s moderním produktem, jste náš člověk.

Očekáváme výborné komunikační schopnosti, vynikající češtinu, zkušenosti s obchodem a základní znalosti online prostředí.

Všechno potřebné vás naučíme a velmi rychle zapojíme do všech procesů. Pracovat budete v neformálních kancelářích na pražském Smíchově a samozřejmě v terénu. Tedy ve firmách a na obecních a městských úřadech. Jsme nakloněni i spolupráci v rámci regionů.

Na pozici sales manager u nás budete vyhledávat obchodní příležitosti a jednat s vedením firem, měst a obcí. Budete pracovat s produktem, o který je mezi firmami a samosprávami veliký zájem. Na vše vás kompletně proškolíme a vybavíme všemi potřebnými materiály. Pro svou práci budete mít k dispozici notebook plný všech užitečných nástrojů, mobilní telefon a naše profesionály z technické podpory. K dispozici máme i firemní vůz.

Spolupráce s námi je formou živnostenského listu. Vaše nadstandardní finanční ohodnocení vychází z kombinace fixní složky a provizního systému. Rádi mezi sebou uvítáme mladé ambiciózní střelce i starší zkušené obchodní matadory.

Zaujala vás naše nabídka?
Napište nám.
Nahrát soubor

Děkujeme za zájem. Brzy Vás budeme kontaktovat.

bottom of page