Obchodní specialistka / specialista pro obce a města

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na post sales manager v oblasti měst a obcí.

Jsme progresivní technologická firma, která má tak ultimátní produkt, že ho nestíhá prodávat. Proto potřebujeme novou sílu do našeho salesu. Už šest let spravujeme mobilní aplikace firmám a organizacím. Od minulého roku jsme rozšířili naše služby i mezi města a obce v České republice a naše portfolio rychle roste. Pokud vás zajímá práce v obchodu B2G s moderním produktem, jste náš člověk.

Očekáváme od vás výborné komunikační schopnosti, vynikající češtinu, zkušenosti s obchodem a základní znalosti online prostředí.

Všechno potřebné vás naučíme a velmi rychle zapojíme do všech procesů. Pracovat u nás můžete z kanceláře na pražském Smíchově nebo z domova. Působíme napříč kraji, pracovat u nás tedy můžete kdekoliv v České republice.

Na pozici sales managera u nás budete vyhledávat obchodní příležitosti a jednat s vedením měst i obcí. Budete pracovat s produktem, o který je mezi samosprávami veliký zájem. Na vše vás kompletně proškolíme a vybavíme všemi potřebnými materiály. Pro svou práci budete mít také k dispozici naše profesionály z technické podpory.

Spolupráce s námi je formou živnostenského listu a finanční ohodnocení vychází z provizního systému.

Zaujala vás naše nabídka?
Napište nám.
Pošlete nám svůj životopis na maila hr@appsisto.com