Obchodní specialistka / specialista pro obce a města

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na post sales manager v oblasti měst a obcí.

Jsme progresivní technologická firma, která má tak ultimátní produkt, že ho nestíhá prodávat. Proto potřebujeme novou sílu do našeho salesu. Už šest let spravujeme mobilní aplikace firmám a organizacím. Od minulého roku jsme rozšířili naše služby i mezi města a obce v České republice a portfolio nám rychle roste. Pokud vás zajímá práce v obchodu B2G s moderním produktem, jste náš člověk.

Očekáváme výborné komunikační schopnosti, vynikající češtinu, zkušenosti s obchodem a základní znalosti online prostředí.

Všechno potřebné vás naučíme a velmi rychle zapojíme do všech procesů. Pracovat budete v neformálních kancelářích na pražském Smíchově a samozřejmě v terénu. Tedy na obecních a městských úřadech. Jsme nakloněni i spolupráci v rámci regionů.

Na pozici sales managera u nás budete vyhledávat obchodní příležitosti a jednat s vedením měst a obcí. Budete pracovat s produktem, o který je mezi samosprávami veliký zájem. Na vše vás kompletně proškolíme a vybavíme všemi potřebnými materiály. Pro svou práci budete mít k dispozici macbook plný všech užitečných nástrojů, iPhone a naše profesionály z technické podpory. K dispozici máme i firemní vůz.

Spolupráce s námi je formou živnostenského listu. Vaše nadstandardní finanční ohodnocení vychází z kombinace provizního systému a fixní složky. Rádi mezi sebou uvítáme mladé ambiciózní střelce i starší zkušené obchodní matadory.

Zaujala vás naše nabídka?
Napište nám.
Pošlete nám svůj životopis na maila info@appsisto.com