top of page

Notifikační zprávy

Chytrá oznámení na displej mobilního telefonu.

mobilni_aplikace_klasicka_notifikace.png

klasické

mobilni_aplikace_hlasove_notifikace.png

hlasové

klasicke_notifikace
hlasove_notifikace
základní zprávy

Zadejte nadpis, napište zprávu a ihned odešlete na všechny, kdo mají Vaši mobilní aplikaci. Je to snadné a okamžité. Odeslání zprávy můžete provést hned nebo si naplánovat konkrétní termíny. Cílové publikum mohou být všichni uživatelé nebo si předem nastavíte zájmové skupiny.

namluvte si svou zprávu

Notifikační zprávy nemusíte pouze psát. Přímo ve své aplikaci si namluvte zprávu libovolné délky, určete, kdy a komu má odejít. Uživatel si po stisknutí notifikace ihned přehraje Vaši zprávu.

mobilni_aplikace_obrazkove_notifikace.png

obrázkové

mobilni_aplikace_dokumentove_notifikace.png

dokumentové

orazkove_notifikace
dokumentove_notifikace
zaujměte grafikou

Nastavte si obsah oznámení. Určete, kdy a komu má odejít. Poté přidejte libovolné množství obrázků. Obohaťte svou zprávu o poutavý leták, doprovodnou fotografii nebo sérii obrázků k danému tématu.

obsahová oznámení

Je to snadné. Nastavíte si nadpis, popř. i text zprávy a přidáte potřebný pdf dokument. Obsah i rozsah dokumentu je libovolný. Nemusíte mít dokument ani u sebe. Stačí přidat webový odkaz na dané pdf a mobilní aplikace jej uživatelům zobrazí. Pokud nemáte odkaz, jednoduše nahrajete dokument do zprávy a posíláte.

mobilni_aplikace_audio_notifikace.png

zvukové

mobilni_aplikace_video_notifikace.png

video

zvukove_notifikace
video_notiiace
rychlé audiozprávy

Není třeba nic vypisovat. Jednoduše si nahrajete libovolnou nahrávku přímo ve své mobilní aplikaci. Určíte, komu a kdy ji poslat. A vaše hlášení letí do světa.Uživateli se po stisknutí oznámení přehraje Vaše zpráva v mobilní aplikaci. 

nadchněte videem

Žádný problém. Textaci zprávy můžete i nemusíte zadat. Video pak jednoduše nahrajete z počítače nebo telefonu a posíláte všem uživatelům. Po stisknutí příchozí notifikace se uživateli zobrazí oznámení včetně náhledu videa, které jedním stisknutím spustí na celý displej svého telefonu.

mobilni_aplikace_geolokacni_zonova_notifikace.png

geolokační

geolokacni_notifikace
zprávy do konkrétní oblasti

Nastavte si zprávu dle potřeby. Uveďte nadpis, napište text. Pokud chcete, přidejte obrázek, video nebo třeba pdf dokument. Poté si v přehledné mapě vyznačte, jaké oblasti se oznámení týká. Uživatelé, kteří se budou v určené oblasti nacházet nebo do ní následně vejdou, obdrží Vaše oznámení.

bottom of page