top of page
PMAO3.jpg

Mobilní aplikace zpřehlední a usnadní komunikaci i prezentaci

Občanský i turistický infoservis

clanek

Mobilní aplikace má mnoho výhod a předností. Její primární smysl je však zcela jednoduchý - usnadnění komunikace. Pokud se rozhodnete začít využívat mobilní aplikaci ke komunikaci s občany i turisty, jak to již dnes činí mnoho samospráv v České republice, je Vaším primárním záměrem usnadnit komunikaci. Konkrétně ji zpřehlednit, urychlit a zpříjemnit.

Je to opravdu Vaše mobilní aplikace

Nemáme na mysli prosté webové řešení či mobilní aplikaci, která sdružuje samosprávy a občan nebo turista si až po registraci do ní zvolí svou samosprávu. Máme na mysli vlastní mobilní aplikaci přímo Vaší samosprávy. Tedy aplikaci se znakem i názvem samosprávy a svou identitou, kterou si občan i turista stáhne do svého telefonu. Díky aplikaci, v níž není potřeba se registrovat, má každý hned k dispozici kompletní infoservis pod hlavičkou Vaší samosprávy.

Občanský rádce, turistický průvodce

Občan najde v aplikaci své samosprávy hlášení místního rozhlasu, informace z úřední desky, kompletní kontakty na úřady i instituce, elektronickou verzi místního zpravodaje a mnoho dalších užitečných informací.

Turista snadno využije mobilní aplikaci jako přehledného průvodce, který obsahuje tipy na výlety po okolí, nabídku místních služeb, informace o historii obce nebo užitečné kontakty. Mobilní aplikace tak bude ve výbavě každého turisty.

turistickyPruvodce.jpg
obcanskyRadce.jpg
notifikacniZpravy.jpg

Mobilní aplikace pomůže v krizové situaci

Požáry, povodně, havárie nebo nouzový stav. V dnešní době nás může nemile překvapit jakákoliv krizová situace, kterou je potřeba okamžitě komunikovat mezi občany a ideálně i turisty, kteří jsou aktuálně na území samosprávy. Nejrychlejší způsob, jak o takové náhlé situaci informovat, je notifikační zpráva, která se objeví přímo na displeji telefonu každému, kdo má mobilní aplikaci nainstalovánu. Rozesílání takových zpráv je možné v neomezeném počtu, samotné poslání zprávy nezabere ani minutu a je možné ji rozeslat i z mobilního telefonu. Kromě okamžitých zpráv má i aktuální informace o krizových situacích každý občan i turista kdykoliv k dispozici jediným stisknutím prstu.

 

Nejen v krizové situaci

Notifikační zprávy lze posílat pro jakoukoliv příležitost. O kulturních či sportovních akcích nebo běžných údržbových pracích a odstávkách můžete kdykoliv snadno informovat.

Mobilní aplikace propojí všechny Vaše komunikační kanály

Usnadnění přístupu k informacím umí aplikace na výbornou. A to především spojením všech kanálů, jakými jsou například webové stránky samosprávy, zpravodaj, facebook nebo weby zájmových organizací jako třeba sportovní klub nebo školské zařízení.

 

Propojí i místní podniky

Mobilní aplikace umí přiblížit místní podniky občanům i turistům. Využitím aplikace tak nejen že přiblížíte místní služby lidem, ale také podpoříte místní podnikatele interaktivní a moderní formou.

 

Kompletní servis a podpora

Mobilní aplikaci vytváříme zcela samostatně a předáváme hotový produkt, ke kterému náleží neustálá podpora a technický servis. Vybavíme Vás propagačními materiály všeho druhu od interaktivního QR kódu, přes letáky či nálepky až po velké propagační rollupy do turistických center  nebo na úřad.

Zajímá vás více informací, jak využít mobilní aplikaci pro samosprávu?

bottom of page